In ons schoollogo staat naast het hoofd, het overbrengen van kennis, ook het hart op een prominente plaats. Welbevinden van onze leerlingen is belangrijk en daarom organiseren we op geregelde tijdstippen activiteiten die de school leuk maken. Activiteiten die van de school een plaats maken waar ruimte is voor de totale ontwikkeling en de ontplooiing van verschillende talenten.

op vrijdag: muziek op school, het zesde leerjaar is DJ van dienst

school op wielen: maandelijkse middagactiviteit met rolschaatsen, steps, skateboards,…

brugklas: uitwisselingsactiviteit tussen de derde kleuterklas en het eerste leerjaar.

 

zeeklassen: tweede leerjaar: Ter Helme Oostduinkerke

sportklassen: derde leerjaar: Sporthal Waregem

bosklassen: vierde leerjaar: Relaxhoris te Xhoris

watersportklassen: vijfde leerjaar: De Gavers te Harelbeke

ponyklassen: zesde leerjaar= BLOSO Waregem